Сучасний світ тяжіє до інтеграції та миттєвого обміну інформацією. Це дозволяє максимально підвищити ефективність використання виробничих ресурсів учасників проекту, координацію та передачу результатів замовнику та між партнерами

В межах наших проектів компанія забезпечує власні потреби, а також потреби наших партнерів і замовників у інформаційній взаємодії за допомогою власної технологічної платформи захищеного обміну інформацією на базі шини даних промислового рівня – системи обміну інформацією IDC-FlexDoc™.

Технологічна платформа обміну IDC-FlexDoc™ забезпечує створення єдиного інформаційного середовища проекту. При цьому відбувається швидкий, захищений обмін даними в пакетному режимі.

Процеси обміну інформацією в наших проектах забезпечені комплексною системою захисту інформації. Також використовуються засоби криптографічного захисту інформації, які мають експертні висновки або сертифікати відповідності за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації.

Наявні рішення дозволяють використовувати технологічну платформу обміну інформацією не тільки в цілях виконання поточних задач з координації, але й для надання додаткових послуг з інформаційної взаємодії в будь-яких інших проектах.