Електронний цифровий підпис – зручність та комфорт


Відповідно до Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронний цифровий підпис» електронний підпис є обов'язковим реквізитом електронного документа, який використовується для ідентифікації автора та/або підписувача електронного документа іншими суб'єктами електронного документообігу

ecpСьогодні всі платники податку мають можливість отримати безкоштовно електронні ключі та за лічені хвилини відзвітувати перед податковою за допомогою Інтернету. Можливість отримати безкоштовно електронний сертифікат ключа надає змогу платникам податків оптимізувати процедуру подачі звітів, швидко та без перешкод звітувати  до податкових, митних органів не витрачаючи свій час, отримувати консультації в режимі он-лайн, замовляти довідки, тощо. Електронний підпис є обов'язковим реквізитом електронного документа. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

Отримати ключі електронного цифрового підпису можна безкоштовно в будь-якому Акредитованому центрі сертифікації електронних ключів, які знаходяться в приміщеннях районих ДПІ.

Крім того, електронний ключ можна використовувати не тільки для підпису документів, за допомогою нього можна, наприклад, зареєструватись на електронному порталі Пенсійного фонду України.