Глобальні поставки смарт-карток перевищили 2 млрд


Асоціація платіжних смарт-карток (SPA) випустила щорічний огляд ринку карток із мікропроцесорами. У документі зазначено, що за підсумками 2015 кількість глобальних поставок чіпованих карток зросла.

smart cardsТорік у світі було поставлено 2,06 млрд таких платіжних карток, що на 34% більше, ніж у 2014 році.

В основному це пов’язано з прискореним переходом США на чіповані картки. У 2015 році тільки в Сполучених Штатах було поставлено понад 570 млн. смарт-карток, в два рази більше, ніж у 2014 році.

Також на зростання показника вплинуло поширення стандарту EMV в Китаї.

 

 

 postavki

Крім збільшення кількості чіпованих карток, вдосконалюється їх функціонал. У 2015 році 56% всіх нових смарт-карток (за винятком Північної і Південної Америки) були оснащені безконтактним модулем. Кількість нових карток, якими можна розплачуватися безконтактно, зросла на 24% порівняно з 2014 роком.

Як і в попередні роки, розвиток безконтактних технологій зумовлений попитом в Європі і Азії. У минулому році 53% всіх карток, що поставляються в Європі, були безконтактними, в той час як в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні цей показник досяг 74%.

Ці цифри показують, що стандарт EMV в даний час – це справді глобальна і безпечна інфраструктура. Асоціація повідомила про те, що поставки смарт-карток вперше перевищили 1 млрд. в 2011 році. Галузі знадобилося всього 4 роки, щоб досягти показника 2 млрд», — зазначив Андреас Стробел, президент SPA.

Джерело: PaySpace Magazine