Поведінкова біометрія - нова альтернатива паролів


Біометричними паролями вже нікого не здивуєш. Відбитки пальців широко використовуються в мобільних гаманцях Apple Pay і Samsung Pay. Також популярні технології розпізнавання осіб, сітківки ока, голосу і т.і.

povedinkova biometriaМожливість застосування нового типу біометрії вивчають в британській фінансовій установі Nationwide. Спільно з організаціями BehavioSec і Unisys компанія працює над алгоритмом, який відстежує унікальні особливості взаємодії користувача з його пристроєм: особливості набору тексту, перегортання слайдів і навіть утримування смартфона.

Ініціатива пов’язана з результатами недавнього дослідження, яке показало, що в середньому британець повинен пам’ятати 6 паролів. А в деяких випадках навіть більше 10. При цьому більшість респондентів користуються опцією відновлення пароля два рази на місяць. Розробляючи нову модель аутентифікації, Nationwide хоче надати своїм клієнтам найбільш прийнятний спосіб підтвердження особи: будь то відбитки пальців, сканер сітківки, або поведінкова біометрія.

Джерело: psm7.com